Home / Ümraniye Demirdöküm Servisi / Hekimbaşı Demirdöküm Servisi

Hekimbaşı Demirdöküm Servisi

0216 639 14 24 ve 0216 642 86 16

Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmeti

Demirdöküm Servisi Demirdöküm ServisHekimbaşı içerisi sınırları içerisindeki Demirdöküm markalı kombilerin arızaları için Hekimbaşı demirdöküm servisimiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren Hekimbaşı Demirdöküm mobil servis ekip arkadaşlarımızı tam donanımlı bir şekilde hizmetinizi sağlamaktayız.

Yaşam alanlarınızda kullanmakta olduğunuz Demirdöküm markalı kombiler için 11 yıllık tecrübemizden faydalana bilirsiniz özel Hekimbaşı Demirdöküm servisi en kısa süre içerisinde sorunlarınızı giderecektir.

Orijinal Yedek Parça

Bir Yıl Yedek Parça ve İşçilik Garantisi

Eğitimli Uzaman Kadro

Uygun fiyat Hızlı Servis İmkanı

Aynı gün Servis Çözüm sunuyoruz.

Bireysel ısıtma sistemleri, Hekimbaşı Demirdöküm kombiler tüm ısı sistemleri gibi yüksek verimli cihazlar olmalarına rağmen bakım ve onarımlarına gereken önem önem arz eden işlemlerdir.. Hekimbaşı merkezli olan anka ıs sistemleri firmamız Demirdöküm markalı kombi cihazların verimli çalışması ve arızalarının giderilmesi için Hekimbaşı Demirdöküm kombi bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Sizlerden gelen Hekimbaşı Demirdöküm kombi arızaları için talepleriniz doğrultusunda cihazlar, profesyonel ekipmanlarımızla uzman Hekimbaşı Demirdöküm servisi kadromuz tarafından kontrol edilerek, arıza tespiti ve onarımı yapılmaktadır.

Hekimbaşı Kombi Servisi Hizmeti verdiğimiz kombi modelleri Demirdöküm kombi modelleri nelerdir. Demirdöküm Aden, Neva, Kalisto, Nepto, Nitron, Nitron Plus, Millennium Plus, İ sofast HK 335 FE, Vinto, Atron H 24/ H 28, Themafast HK 30-5 C, Solaris, Adonis B 24, İsofast BK 335 CE, Sargon Premix, Sargon Condense, Nanomix, Nanomix Rremix, Nitron Condense. Nitron Plus özel kombi servis hizmeti vermekteyiz

Evlerinizde ve iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz kombi sistemlerinizin performans kaybı yaşamaması, enerji tasarrufu sağlaması, cihazda küçük arızaların daha büyük arızalara sebep olmaması açısından Hekimbaşı Demirdöküm servisi olarak periyodik bakım yapılmasını önermekteyiz. Ortam ısıtma ihtiyaç duyulan yaşam alanlarınızda ve binalarda periyodik bakımlarını yaparak cihazların verimliliğini sağlamak ve belirlenen periyotlarda bakım ve kontrollerini sağlıyoruz.

[Total: 2 Average: 4.5]
0216 639 14 24