Home / Kombİ Nedİr

Kombİ Nedİr

Ümraniye Demirdöküm Servisi Kombi Nedir

–          Demirdöküm Demirdöküm kombi  ismi bir çok teknolojik  isim gibi dilimize İngilizce dilinden gelmiştir,Demirdöküm kombi  ismine dilimizde kat kaloriferi denmek istenmiştir.

–          Demirdöküm kombi  cihazları günümüzde LPG ve doğalgaz tüketerek bağladığı ortamları ısıtmak hedeflenmiştir ve bu ihtiyaca cevap veren aletlerdir.

–          Yabancı dilde (combi) olarak adlandırılır dilimizde kullanıldığında Demirdöküm kombi  anlamı Demirdöküm kombi  olarak görülmektedir.

–          Demirdöküm kombi  cihazı kişi ve kişilerin ihtiyaçlarına göre cevap vermektedir.

–          Büyük ısı sistemlerine göre daha ucuz ve ekonomiktir.

–          Sıcak su ihtiyacınıza cevap vermek için termosifon, şofben, su ısıtıcısı gibi cihazlara ihtiyaç duyulmaz sıcak su ihtiyacınız olduğu zaman acar ve kapata bilirsiniz. Kullandığınız süre içerisinde fatura ödersiniz.

Demirdöküm kombi  cihazınız seçerken nelere dikkat etmelisiniz

–          Ne gibi bir Demirdöküm kombi  cihazı alacağınız konusunda bilgi edinmeli ve araştırma yapmalısınız cihaz tedarikçilerini gezinizi katalog  broşür gibi kitapçıklardan teknik bilgi sahibi olunuz size tavsiye edilen cihazın sizin ihtiyaçlarınız karşılayabilecek kapasitede olup olmadığı konusunda bilgi edininiz.

–          Bilinen bir markayı tercih ediniz ve türk standartlarına uygunluk etiketinin bulunup bulunmadığını öğreniniz, kontrol edilmelidir.

–          Demirdöküm kombi  alırken göz önünde bulundurduğunuz konu Demirdöküm kombi nin etiketi değil servis desteği ve ihtiyaçlarınızı gidere bilecek satış sonrası destektir.

Bir Demirdöküm kombi yi Diğerinden Ayıran Özellikler

–          Çoğunlukla  sistemleri ve özellikleri aynı olmasına kıyasla teknolojik değişikliklere uğramıştırlar  dijital göstergeler, yoğuşma teknolojisi, oda termostatı, arıza uyarı göstergeleri aşırı soğuklara karşı donma teknolojileri gibi bir çok özelli ayırt etmemize yardımcı olmaktadırlar.

–          Kar kaloriferine kıyasla daha az yer kaplarlar, her zaman için kullanıma dayalı sıcak su temin ederler.

–          Elektronik ateşleme sistemi ve pilot alev sistemleriyle ateşlemeyi sağlarlar.

–          Demirdöküm Hermetik kombi, Demirdöküm Bacalı Kombi  Ve yeni teknoloji demirdöküm yoğuşmalı kombi olarak 3 guruba ayrılırlar

0216 639 14 24