Home / Kombi Teknik

Kombi Teknik

Ümraniye Demirdöküm Servisi, Kombi Teknik* Ümraniye demirdöküm servisi olarka demirdöküm kombi servisiliği bilgi ve tecrübe gerektiren bir cihazlardır lütfen evinizde kullanmakta olduğunuz doğalgaz demirdöküm  kombilerinize kendiniz müdahale etmeyiniz.!

* Demirdöküm  kombinizde bir arıza oluştuğunda ilk yapmanız gereken kullanma kılavuzunu dikkatlice okumak ve ordaki kurallara uymaktır.

* Demirdöküm  kombilerin genelinde bütün cihazlarda arıza i,kaz lambaları bulunmaktadır.

* Arıza apan demirdöküm  kombi cihazınızn lambaları hangi durumlarda yanar bunu mutlaka okuyup öğrenmeniz gerkir.

* Kullandığınız demirdöküm  kombi cihazınızan arıza ikaz lambası hangi durumlarda yanmaktadır?

* Evinizde Ve işyerinizde ki demirdöküm  kombi cihazınıza gaz gelmediği,Kombi ateşleme sistemi çalışmadığında,Kombi iyonizasyon çubuğu yanmayı algılamadığı durumlarda arıza ikaz lambası yanarlar.

* Yeni teknoloji demirdöküm  kombi cihazlarında bazı kombilerde arıza ikaz lambalarının yerini dijital göstergeler yada led lambalar kullanılmıştır.

* Bu yeni teknoloji kombi cihazlarda cihazda oluşan arızayı lambaların üzerlerindeki şekillerden anlaşılabilir.

* Arızalanmış demirdöküm  kombileriniz hakkında merak ettiğiniz her konuyu dilediğinizde bize ulaşabilir bizden telefon desteği alabilirsiniz

* Aklınızda bulunsun unutmayın kombi teknik servisler sizlere teknik destek sağlamak ve hizmet sunmak amacı ile faliyettedirler.

Kombi Tesisat Petek Temizliği İşlemi

           Kullanmakta oldugunuz kombi cihazınızın pateklerini temizlenmesi gerekmektadir,ve bu işlem iş tecrübesi olan bilgili teknisyenler tarfından yapılmalıdırlar ve  ilac yardmıyla sitem temzilenmelidir. petekleririnizin bir kısmı ısınıp birkısmı ısınmıyorsa tesisat petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir, petek temziligi iyi verim ve yakıt tasarrufu saglar.

         Gibi bircok parcadan oluşurlar. bu parcların bazi işlemsonucu (revizyon) yenilenme işlemleri ugulanabilir elektironik kartamiri 3 yollu vana tamiri gibi birtakım yenilenme ilemleride yapılabilir,  Firmamız tarafından ümraniye demirdöküm  kombizini tesisat temizliği yapılmaktadır.

0216 639 14 24